OM OSS

Vi leverer kunnskap og løsninger

iizy forenkler fakturering og frigjør tid for deg som kunde. Våre løsninger gjør overføring av informasjon tryggere mellom ulike systemer. Vi holder til i Sandnes og har siden 2011 betjent kunder over hele landet i et vidt spekter av bransjer.

Vår visjon er å utvikle programvare og levere tjenester som forenkler og effektiviserer arbeidshverdagen til våre brukere.

Georg Kverneland

Produktansvarlig
georg@iizy.no

Morten Seglem

Systemtekniker
morten@iizy.no

Krister Asheim

Systemtekniker
krister@iizy.no

Steven Baak

Support
steven@iizy.no

Nikolai Ommundsen

Utvikler
nikolai@iizy.no

Terje Kristiansen

Gründer
terje@iizy.no