Vi leverer kunnskap og løsninger

iizy forenkler fakturering og frigjør tid for deg som kunde. Våre løsninger gjør overføring av informasjon tryggere mellom ulike systemer. Siden 2011 har vi betjent kunder over hele lander i et vidt spekter av bransjer. I dag har vi kontorer i Sandnes og på Hamar.

Vår visjon er å utvikle programvare og levere tjenester som forenkler og effektiviserer arbeidshverdagen til våre brukere.

Support

Martin Feed

Support
martin@iizy.no
+47 51 20 58 03

Simen Kulterud

Simen Kulterud

Support
simen@iizy.no
+47 51 20 58 08

Kristian Kløvstad

Kristian Kløvstad

Support
kristian@iizy.no
+47 31 90 78 25

Vemund Nygård

Vemund Nygård

Support
vemund@iizy.no
+47 31 90 78 26

Christian Svela

Systemtekniker
christian@iizy.no
+47 51 20 58 06

Administrasjon

Georg Kverneland

Daglig leder
georg@iizy.no
+47 51 20 58 01

Steven Baak

Steven Baak

Avdelingsleder
steven@iizy.no
+47 51 20 58 04

Teknisk

Morten Seglem

Senior systemtekniker
morten@iizy.no
+47 51 20 58 02

Sigurd Schoeler

Sigurd Schoeler

Systemtekniker / utvikling
sigurd@iizy.no
+47 51 20 58 07

Nikolai Ommundsen

Utvikler
nikolai@iizy.no
+47 51 20 58 05