Vi leverer kunnskap og løsninger

iizy forenkler fakturering og frigjør tid for deg som kunde. Våre løsninger gjør overføring av informasjon tryggere mellom ulike systemer. Siden 2011 har vi betjent kunder over hele lander i et vidt spekter av bransjer. I dag har vi kontorer i Sandnes og på Hamar.

Vår visjon er å utvikle programvare og levere tjenester som forenkler og effektiviserer arbeidshverdagen til våre brukere.

Georg Kverneland

Daglig leder | Sandnes
georg@iizy.no

Morten Seglem

Senior systemtekniker | Sandnes
morten@iizy.no

Steven Baak

Systemtekniker | Hamar
steven@iizy.no

Christian Svela

Systemtekniker | Sandnes
christian@iizy.no

Sigurd Schoeler

Sigurd Schoeler

Support | Hamar
sigurd@iizy.no

Simen Kulterud

Simen Kulterud

Support | Hamar
simen@iizy.no

Nikolai Ommundsen

Utvikler | Sandnes
nikolai@iizy.no