Vi kan regnskap og IT

iizy forenkler fakturering og frigjør tid for deg som kunde. Våre løsninger gjør overføring av informasjon tryggere mellom ulike systemer. Siden 2011 har vi betjent kunder over hele lander i et vidt spekter av bransjer. I dag har vi kontorer i Stavanger, Drammen og Hamar.

Vår visjon er å utvikle programvare og levere tjenester som forenkler og effektiviserer arbeidshverdagen til våre brukere.

Salg og markedsføring

Øyvind Bratlie

Øyvind Bratlie

Salg og marked
oyvind@iizy.no
+47 977 99 863
+47 51 20 58 08

John Hauge Hagli

John Hauge Hagli

Salg/support
john@iizy.no
+47 930 10 867
+47 51 20 58 07

Support

Asbjørn Grønås

Asbjørn Grønås

Support
asbjorn@iizy.no
+47 51 20 58 04

Stefan Bekkevold

Stefan Bekkevold

Support
stefan@iizy.no
+47 31 90 00 19

Anders Hellerud

Anders Hellerud

Support
anders@iizy.no
+47 62 79 01 71

Sander Reiersrud

Sander Reiersrud

Support
sander@iizy.no
+47 31 90 00 18

Emil Riis Nielsen

Emil Riis Nielsen

Supporttrainee
emil@iizy.no
+47 52 90 92 80

Teknisk

Martin Feed

Martin Feed

Senior systemtekniker
martin@iizy.no
+47 51 20 58 03

Kristian Kløvstad

Kristian Kløvstad

Senior systemtekniker
kristian@iizy.no
+47 31 90 78 25

Simen Kulterud

Simen Kulterud

Systemtekniker
simen@iizy.no
+47 62 79 01 79

Nikolai Ommundsen

Nikolai Ommundsen

Utvikler
nikolai@iizy.no
+47 51 20 58 05

Christian Svela

Christian Svela

Systemtekniker
christian@iizy.no
+47 51 20 58 06

Administrasjon

Georg Kverneland

Georg Kverneland

Daglig leder
georg@iizy.no

Steven Baak

Steven Baak

Avdelingsleder
steven@iizy.no
+47 62 79 01 77

Jostein Log

Jostein Log

Operativ leder
jostein@iizy.no
+47 51 20 58 02