Kontakt oss

Målet vårt er å forenkle fakturering og frigjøre tid for deg som kunde. Løsningene gjør overføring av informasjon tryggere mellom ulike systemer og siden 2011 har vi betjent kunder over hele landet i et bredt spekter av bransjer. I dag har vi kontorer i Stavanger, Drammen, Hamar og Sverige.

Vår visjon er å utvikle integrasjoner og tjenester som forenkler og effektiviserer arbeidshverdagen til våre brukere.

Har du spørsmål angående integrasjoner? Fyll ut skjemaet så vil vi kontakte deg snarest.

Salg og markedsføring

Øyvind Bratlie

Salg og marked
oyvind@iizy.no
+47 977 99 863
+47 51 20 58 08

Sander Reiersrud

Teknisk selger
sander@iizy.no
+47 405 45 912
+47 31 90 00 18

Erik Myhre

KAM / Teknisk selger
erik@iizy.no
+47 46 45 05 00
+47 31 90 03 34

John Hauge Hagli

John Hauge Hagli

KAM / Teknisk selger
john@iizy.no
+47 930 10 867
+47 51 20 58 07

Edith Hansson

KAM / Teknisk selger (permisjon)
edith@iizy.no
+47 913 79 13
+47 31 90 03 33

Isak Ditlefsen

KAM / Teknisk selger
isak@iizy.no
+47 99 52 31 61
+47 31 90 03 35

Support

Christian Flørenæss

Support
christian@iizy.no
+47 52 90 00 32

Stefan Bekkevold

Stefan Bekkevold

Support
stefan@iizy.no
+47 31 90 00 19

Ørjan Dalsrud Enger

Support
orjan@iizy.no
+47 62 79 01 72

Marjolein de Wijs

Support / onboarding
marjolein@iizy.no
+47 52 90 92 85

Teknisk

Henrik Østmoen

Systemtekniker
henrik@iizy.no
+47 31 90 03 31

Ronnie Bjørkelund

Systemtekniker
ronnie@iizy.no
+47 51 20 58 06

Sindre Been

Systemtekniker
sindre@iizy.no
+47 31 90 03 36

Anders Hellerud

Systemtekniker (permisjon)
anders@iizy.no
+47 62 79 01 71

Kristian Kløvstad

Teamleder Drammen
kristian@iizy.no
+47 31 90 78 25

Renate Stensland Fernandez

Systemtekniker / prosjektleder (permisjon)
renate@iizy.no
+47 51 20 58 03

Asbjørn Grønås

Systemtekniker
asbjorn@iizy.no
+47 51 20 58 04

Kevin Fuglset

Systemtekniker
kevin@iizy.no
+47 31 90 03 32

Simen Kulterud

Systemtekniker
simen@iizy.no
+47 62 79 01 79

Sivert Østmoen

Systemtekniker
sivert@iizy.no
+47 31 90 03 37

Steven Baak

Teamleder Hamar
steven@iizy.no
+47 62 79 01 77

Utvikling

Nikolai Ommundsen

Nikolai Ommundsen

Utvikler
nikolai@iizy.no
+47 51 20 58 05

Wojciech Kajstura

Utvikler
wojciech@iizy.no

Kamil Bronowski

Utvikler
kamil@iizy.no

Sebastian Kedzior

Utvikler
sebastian@iizy.no

Administrasjon

Georg Kverneland

Daglig leder
georg@iizy.no

Jostein Log

Operativ leder
jostein@iizy.no
+47 51 20 58 02