Kontakt oss

Målet vårt er å forenkle fakturering og frigjøre tid for deg som kunde. Løsningene gjør overføring av informasjon tryggere mellom ulike systemer og siden 2011 har vi betjent kunder over hele lander i et bredt spekter av bransjer. I dag har vi kontorer i Stavanger, Drammen, Grimstad, Hamar og Sverige.

Vår visjon er å utvikle integrasjoner og tjenester som forenkler og effektiviserer arbeidshverdagen til våre brukere.

Har du spørsmål angående integrasjoner? Fyll ut skjemaet så vil vi kontakte deg snarest.

Salg og markedsføring

Øyvind Bratlie

Salg og marked
oyvind@iizy.no
+47 977 99 863
+47 51 20 58 08

Sander Reiersrud

Teknisk selger
sander@iizy.no
+47 405 45 912
+47 31 90 00 18

Erik Myhre

KAM / Teknisk selger
erik@iizy.no
+47 46 45 05 00
+47 31 90 03 34

John Hauge Hagli

John Hauge Hagli

KAM / Teknisk selger
john@iizy.no
+47 930 10 867
+47 51 20 58 07

Edith Hansson

KAM / Teknisk selger (i permisjon)
edith@iizy.no
+47 913 79 13
+47 31 90 03 33

Isak Ditlefsen

KAM / Teknisk selger
isak@iizy.no
+47 99 52 31 61
+47 31 90 03 35

Support / teknisk

Christian Flørenæss

Support
christian@iizy.no
+47 52 90 00 32

Ronnie Bjørkelund

Support
ronnie@iizy.no
+47 51 20 58 06

Stefan Bekkevold

Stefan Bekkevold

Support
stefan@iizy.no
+47 31 90 00 19

Asbjørn Grønås

Systemtekniker
asbjorn@iizy.no
+47 51 20 58 04

Sindre Been

Systemtekniker
sindre@iizy.no
+47 31 90 03 36

Renate Stensland Fernandez

Systemtekniker / prosjektleder
renate@iizy.no
+47 51 20 58 03

Kristian Kløvstad

Senior systemtekniker / prosjektleder
kristian@iizy.no
+47 31 90 78 25

Anders Hellerud

Support
anders@iizy.no
+47 62 79 01 71

Marjolein de Wijs

Support / onboarding
marjolein@iizy.no
+47 52 90 92 85

Kevin Fuglset

Systemtekniker
kevin@iizy.no
+47 31 90 03 32

Henrik Østmoen

Systemtekniker
henrik@iizy.no
+47 31 90 03 31

Martin Sværi Poverud

Systemtekniker
martin@iizy.no
+47 31 90 03 37

Simen Kulterud

Systemtekniker
simen@iizy.no
+47 62 79 01 79

Utvikling

Nikolai Ommundsen

Nikolai Ommundsen

Utvikler
nikolai@iizy.no
+47 51 20 58 05

Wojciech Kajstura

Utvikler
wojciech@iizy.no

Kamil Bronowski

Utvikler
kamil@iizy.no

Sebastian Kedzior

Sebastian Kedzior

Utvikler
sebastian@iizy.no

Administrasjon

Georg Kverneland

Daglig leder
georg@iizy.no

Steven Baak

Avdelingsleder
steven@iizy.no
+47 62 79 01 77

Jostein Log

Operativ leder
jostein@iizy.no
+47 51 20 58 02